Zapraszamy do współpracy

Masz pomysł, propozycję? A może chciałbyś do nas dołączyć? Napisz, zadzwoń:

prodefensione@gmail.com

tel: 797 479 361

Wszystko, co do tej pory udało nam się osiągnąć i zrealizować nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie i współpraca z wieloma wspaniałymi ludźmi. Grupy nieformalne, stowarzyszenia, fundacje, przedsiębiorcy i osoby indywidualne wspierały nas na każdym etapie naszej działalności. Jeśli chcesz uczestniczyć w aktywnościach popularyzujących historię bądź działania proobronne - skontaktuj się z nami.

KSI

Klub Strzelających Inaczej został założony we wrześniu 2015 roku. Grupa pasjonatów strzelectwa wywodząca się ze środowisk proobronnych a także ASG stworzyła jedyny w swoim rodzaju klub, który postawił sobie za główny cel upowszechnienie i popularyzację posiadania i posługiwania się bronią palną zarówno w sporcie jak i w praktyce.

Dziś KSI to jeden z największych klubów strzeleckich w Polsce. Prawie 2 tysiące członków, 4 strzelnice, dziesiątki turniejów, zawodów, kursów i szkoleń rocznie. KSI to przede wszystkim wspaniali ludzie i rewelacyjna atmosfera, która pozwala wszystkim pasjonatom strzelectwa realizować swoje plany i potrzeby.

NAMS

Działają od 2008 roku. Pasjonaci, którzy z wykorzystaniem markerów paintballowych (jako jedni z pierwszych na Pomorzu i w Polsce) organizowali i brali udział w grach z urealnieniem, MILSIM i LARP. Mają za sobą kilkadziesiąt zorganizowanych tego typu gier oraz udział praktycznie we wszystkich tego rodzaju rozgrywkach w Polsce. Dziś liczą ok. 30 osób i bardzo prężnie działają w środowisku ASG.

NAMS powstał po to, aby skoncentrować pod wspólnym szyldem ludzi, którzy cały czas szukają nowych wyzwań, chcą się nadal doskonalić w danej tematyce no i oczywiście czerpać przy tym maksimum satysfakcji. Środowisko ASG daje taką możliwość. NAMS aktywnie uczestniczy oraz, w miarę możliwości, kreuje MILSIM z wykorzystaniem replik ASG.

facebook

Combat Photo A.G.

Fotografia imprez, gier, zlotów środowiska Air Soft Gun i nie tylko.

facebook

Krzysztof Ziółkowski

Fotografia militarna oraz kulinarna.

Ewelina Ramotowska Photography

Fotografia militarna oraz sesje rodzinne, narzeczeńskie, ślubne i dziecięce.